U7 III MIEJSCE W PRO FUTURE CUP

Udział w turnieju Pro Future Cup to przede wszystkim wyzwanie i możliwość rywalizacji z mocnymi markami. Gdy zobaczyliśmy drużyny które uczestniczą w turnieju wiedzieliśmy że nie będzie łatwo, takie drużyny jak Legia Warszawa, Radomiak Radom, Barca Academy, Stal Rzeszów, Delta Warszawa, Lechia Gdańsk, Znicz Pruszków, BVB Warszawa robią wrażenie. My jednak wiedzieliśmy że mamy mocną drużynę i zamierzaliśmy się pokazać z jak najlepszej strony promując przy tym naszą Gminę i Miasto.

W turnieju udział brało 18 drużyn podzielonych na 3 grupy. Proszowianie trafili do grupy B w której mierzyli się z: BS TALENT ŁÓDŹ, SPARTA BRODNICA, MADZIAR NIEPORĘT, ZNICZ PRUSZKÓW, MŁODE TALENTY TORUŃ. W rozgrywkach grupowych podopieczni Trenera Kamila Macha wygrali wszystkie swoje spotkania i z kompletem punktów zameldowali się w Lidze Mistrzów:

W Lidze Mistrzów młodzi zawodnicy trafili na najlepszych w całym turnieju: Lechia Gdańsk, Delta Warszawa, Barca Academy Warszawa, Stal Rzeszów, Młode Talenty Toruń. Poziom piłkarski wszystkich drużyn był bardzo wysoki. W każdym meczu decydowały detale i przez całe spotkanie zawodnicy musieli grać na najwyższych obrotach. Wiedzieliśmy że w najlepszej „6” turnieju już jesteśmy i to już było dla nas mega wyróżnienie !! Jednak chcieliśmy czegoś więcej. Niesieni dopingiem swoich rodziców którzy licznie wstawili się w Warszawie chcieliśmy sięgnąć po najwyższe trofeum. W fazie pucharowej w grupie wygrywamy 3 spotkania remisujemy jedno i jedno przegrywamy. W meczu z Lechią Gdańsk które decydowało o pierwszym miejscu zabrakło skuteczności i zimnej krwi w akcjach podbramkowych. Pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony ale ostatecznie zremisowaliśmy 1:1.

OSTATECZNA KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH EKIP:

Na koronacji turnieju miłą niespodzianką była nagroda indywidualna dla Krzysztofa Kupiszewskiego i liczne słowa pochwały dla naszych chłopców. Przed turniejem zapewne nikt z przeciwników nie wiedział gdzie lężą Proszowice i co to za Akademia, tak wiec przedstawiamy się! jesteśmy Akademia Piłkarska Proszowianka Proszowice rocznik 2016 🏆

Co tu dużo mówić, powiedziałem chłopcom że jestem z nich dumny i że wierzyłem w nich ale czegoś takiego się nie spodziewałem.Sprawili że łezka w oku się zakręciła i wielka radość zagościła w moim sercu. Uważam że mamy bardzo zdolnych dzieciaków ale mówię to nie tylko o roczniku 2016 ale o naszej Akademii w której efekty systematycznej pracy na treningach ale również zajęciach indywidualnych bronią się na boisku. Cieszę się że świadomość rodziców wspięła się na wyższy poziom i wspólnie dążymy aby ich dzieci a nasi zawodnicy stawali się jeszcze lepszymi zawodnikami jak i również ludźmi. Dziękuje rodzicom którzy udali się do Warszawy i mocno nas wspierali” trener Kamil Mach

Trzecie miejsce w turnieju dedykujemy Kajetanowi Chmajowi naszemu bramkarzowi który zaraz przed wyjazdem zachorował i musiał zostać w domu.
SKŁAD: Krzysztof Kupiszewski, Natan Mach, Aleksander Włodarczyk, Ignacy Grabski, Patryk Czyż, Oskar Gajda, Szymon Frączek.


JESTEŚMY Z WAS DUMNI SKRZACIKI !!
TRZY LITERY JEDNO SERCE APP 🤍💙

KONTAKT

AKADEMIA PIŁKARSKA PROSZOWIANKA PROSZOWICE
UL. PARKOWA 10
32-100 PROSZOWICE
NIP 6821789948

BIURO
TEL: 509 838 796
CZYNNE: 15:30 - 17:30

E-MAIL: akademiapilkarskaproszowice@gmail.com

PRZEKAŻ 1,5% podczas wypełniania PIT wpisz: KRS 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy: AKADEMIA PIŁKARSKA PROSZOWIANKA 11612

Konto Akademii Piłkarskiej Proszowianka MBank nr konta: 90 1140 2004 0000 3002 8064 8649