Akademia

AKADEMIA PIŁKARSKA PROSZOWIANKA

Akademia Piłkarska Proszowianka powstała w grudniu 2013 roku a jej założycielem jest były zawodnik i wychowanek Proszowianki Kamil Mach. Akademia zaczynała od 40 dzieci które trenowały pod okiem jednego trenera – jej założyciela. W tym momencie w strukturach Akademii mamy 10 grup treningowych i zatrudniamy 7 Trenerów. Przez ten czas przez progi Akademii przeszło bardzo dużo zawodników którzy nadal uprawiają sport, niekoniecznie piłkę nożną. Dzięki bardzo dobrej pracy i zaangażowaniu Trenerów ale również dużej pomocy ze strony rodziców i włodarzy Gminy Proszowice nasza Akademia z roku na rok podnosi standardy i dorównuje tym najlepszym.

Nasza wykwalifikowana kadra trenerska prowadzi zajęcia piłkarskie dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 15 lat proponując bogatą ofertę sportową.

Pragniemy wpajać pasję do piłki nożnej dzieciom już od najmłodszych lat. Zależy nam na dobrej zabawie oraz wychowaniu przez sport. Stawiamy na jakość, nowoczesne rozwiązania i indywidualne podejście do każdego dziecka. Zadowolenie i uśmiech twojego dziecka jest dla nas priorytetem. Kontynuacja przygody z piłką nożną w klubach sportowych przez naszych absolwentów to dla nas wielka radość! Z dumą będziemy kibicować i wspierać duchowo naszych podopiecznych!

TRENINGI PIŁKARSKIE W AKADEMII

Treningi piłkarskie w Akademii Piłkarskiej Proszowianka to świetna okazja, by zachęcić dzieci do uprawiania aktywności fizycznej. Młodzi zawodnicy poznają w praktyce techniki piłkarskie oraz jak wygląda praca w grupie, która jest tak ważna na boisku.

Zapisując swoje dziecko na zajęcia piłkarskie do naszej Akademii masz pewność, iż będzie ono uczestniczyć w treningach piłki nożnej dla dzieci na najwyższym poziomie. Dzieci poprzez styczność z piłką nożną, uczą się odpowiednich postaw i dostrzegają czym jest gra fair play, a co za tym idzie jak można rozwiązywać pojawiające się problemy.

Organizujemy obozy letnie oraz zimowe,jak również półkolonie letnie i zimowe. Każda kategoria wiekowa uczestniczy w rozgrywkach MZPN oraz bierzemy udział w licznych turniejach. Jesteśmy organizatorami turniejów piłkarskich dla najmłodszych które cieszą się wielką popularnością.

Akademia czeka właśnie na Ciebie ! Dołącz do Nas

OBIEKTY

  • Sztuczna nawierzchnia Orlik 60×30 MOSIR Proszowice ul. Parkowa 10
  • Boisko boczne trawiaste 75×50 MOSiR Proszowice ul. Parkowa 10
  • Boisko główne 100×63 z trybuną i bieżnią MOSiR Proszowice ul. Parkowa 10
  • Hala sportowa 40×20 MOSiR Proszowice ul. Parkowa 10

TRENERZY

Kamil Mach – Trener UEFA A ur. 12.07.1985r.
Wychowanek Proszowianki i założyciel Akademii Piłkarskiej Proszowianka. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie specjalizacja nauczyciel wychowania fizycznego. Zawodnik takich klubów jak Proszowianka, Alwernia, Sparta Kazimierza Wielka z młodzieżą i ich szkoleniem związany od 12 lat.

Paweł Kot – Trener UEFA C ur. 28.02.1974 r.

Były zawodnik klubów: LKS Polanowice oraz LKS Agricola KLIMONTÓW. Praca z dziećmi od 5 lat.

Dominik Łakomy – Trener UEFA B, ur 03.10.1992

Wychowanek LKS Niedźwiedź, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie ze specjalizacja Menadżera Sportu. Szkoleniem młodzieży zajmuje sie od 4,5 roku.

Dominik Frączkiewicz – Trener UEFA B, urodzony 28.03.1998r.
Wychowanek Hutnik Kraków. Zawodnik takich klubów jak Nadwiślanka Nowe Brzesko, Hutnik Kraków, Niedźwiedź . Szkoleniem młodzieży zajmuje się od 5 lat.

Dawid Konieczny urodzony 28.10.2002 roku, Trener UEFA C. Student na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach kierunek Wychowanie Fizyczne. Ostatnio trener w Juveni Prandocin.

Adam Stopiński – urodzony 1.05.1990 roku, jest trenerem z licencją UEFA C. Pasja do tego sportu rozpoczęła się już w szkole podstawowej. Uczęszczałem do pierwszej w Proszowicach klasy sportowej, której wychowawcą był trener Dariusz Siekliński. Cel mojego szkolenia jest prosty – uczyć, rozwijać i wychowywać. Jestem osobą, która dużo wymaga od siebie i od swoich podopiecznych, bo wiem że dzięki ciężkiej pracy można osiagnąć sukces. Bardzo istotną sprawą dla mnie jest również stworzenie zawodnikom odpowiedniego środowiska, by czerpali maksymalną radość z treningów, meczów i turniejów. Chciałbym zaszczepić miłość i pasję, w każdym kto rozpoczyna przygodę z piłką nożną.

KONTAKT

AKADEMIA PIŁKARSKA PROSZOWIANKA PROSZOWICE
UL. PARKOWA 10
32-100 PROSZOWICE
NIP 6821789948

BIURO
TEL: 509 838 796
CZYNNE: 15:30 - 17:30

E-MAIL: akademiapilkarskaproszowice@gmail.com

PRZEKAŻ 1,5% podczas wypełniania PIT wpisz: KRS 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy: AKADEMIA PIŁKARSKA PROSZOWIANKA 11612

Konto Akademii Piłkarskiej Proszowianka MBank nr konta: 90 1140 2004 0000 3002 8064 8649