AKADEMIA WRÓCIŁA Z OBOZU W HISZPANII !

W dniu dzisiejszym w okolicach godziny 16:30 Akademia szczęśliwie wróciła do Proszowic z obozu zimowego który odbył się w Hiszpanii w miejscowości Calella. Tak jak wcześniej pisaliśmy był to już drugi wyjazd na przestrzeni 4 lat do Hiszpani organizowany przez firmę BK TURISMO.

W obozie wzięło udział 51 zawodników nie tylko z naszego klubu. Razem z nami pojechali zawodnicy Akademii Puszcza Niepolomice, Akademii Nadwiślanka Nowe Brzesko, LKS Niedźwiedź oraz zawodniczka Football Success Academy.

fot. APP SAGRADA FAMILIA

Zawodnicy podczas obozu trenowali, grali mecze kontrolne jak również zwiedzili dumę Katalonii miasto Barcelona. Treningi odbywały się na kompleksie boisk trawiastych oraz sztucznych SOCCERLAND CATALUNYA. Mecze kontrolne nasi zawodnicy rozegrali z CE PREMIA DE DALT U9, U11/U12 oraz U13 na bardzo kameralnym boisku położonym nad samym morzem. W trzech rozegranych meczach kontrolnych nasi zawodnicy dwa razy wychodzili zwycięsko (U11/U12, U13) a cała Akademia pokazała się z bardzo dobrej strony.

Piękne plaże pod samym nosem nakłaniały nas do codziennych spacerów aby skorzystać z każdego promienia słoneczka. Piłka plażowa, uciekanie przed falami, wchodzenie do morza to czynności które sprawiały najwiecej frajdy naszym podopiecznym. Główną atrakcją naszego wyjazdu oczywiście był mecz FC BARCLEONA – SEVILA FC który zakończył się zwycięstwem zawodników XAVIEGO 3:0 po bramkach GAVIEGO, ALBY i RAFINI. Mecz zebrał na trybuny prawie 80 tysięcy kibiców z całego świata. Zobaczyliśmy piękne bramki i razem wspólnie odśpiewalismy hymn Barcelony. Było to niewątpliwie wielkie przeżycie dla naszych zawodników.

Piękna Barcelona również była przez nas zwiedzana. Z tej strony chcemy bardzo podziękować Pani Asi która bardzo fajnie przedstawiła historię miasta Barcelona oraz klubu FC Barcelona. Oczywiście jeden dzień to bardzo mało aby zobaczyć i dowiedzieć się wszystkiego na temat tego pięknego miasta ale i tak jesteśmy zadowoleni. Muzeum FC Barcelony i możliwość wejścia na poziom murawy również zrobiło duże wrażenie na naszych zawodnikach którzy wszystko rejestrowali na swoich telefon i aparatach.

Muzeum FC BARCELONA

Dziękujemy firmie BK TURISMO za pomoc w organizacji obozu, dziękujemy kierowcom za bezpieczną podróż do i z Hiszpanii, dziękujemy rodzicom za pomoc na miejscu we wszystkich sytuacjach i dziękujemy oczywiście Trenerom #APP – Paweł Kot, Dominik Frączkiewicz, Kamil Mach.

Calella widok z pokoju Trenerów

Poniżej wrzucimy jeszcze Państwu pare zdjęć z wydarzeń które obchodziliśmy na wyjeździe.
TRZY LITERY JEDNO SERCE APP 🤍💙

KONTAKT

AKADEMIA PIŁKARSKA PROSZOWIANKA PROSZOWICE
UL. PARKOWA 10
32-100 PROSZOWICE
NIP 6821789948

BIURO
TEL: 509 838 796
CZYNNE: 15:30 - 17:30

E-MAIL: akademiapilkarskaproszowice@gmail.com

PRZEKAŻ 1,5% podczas wypełniania PIT wpisz: KRS 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy: AKADEMIA PIŁKARSKA PROSZOWIANKA 11612

Konto Akademii Piłkarskiej Proszowianka MBank nr konta: 90 1140 2004 0000 3002 8064 8649